
Sympozjum podsumowujące rok akademicki 2025/2026 w Blisko Nauki – relacja z wydarzenia
5 czerwca 2026 roku odbyło się pierwsze sympozjum podsumowujące w historii Blisko Nauki. Tym razem wspominaliśmy co udało się zrealizować w roku akademickim 2025/2026. Spotkanie miało wyjątkową, hybrydową formułę - 16 osób uczestniczyło w nim stacjonarnie nad Soliną w Bieszczadach, a 4 osoby dołączyły online. Dodatkowo 3 nieobecne osoby przygotowały nagrania, w których podzieliły się swoimi refleksjami, doświadczeniami i planami związanymi z działalnością Stowarzyszenia.








